PANENKY

Filmové a pohádkové kostýmy pro panenky

Nový příspěvek

P1020258.JPG

Po delší době mě popadla chut´ušít další filmové šaty.To když jsem viděla moc pěkný film Hvězdný prach.Živůtek šatů se mi,řekla bych docela povedl vystihnout.Se sukní,která je zvlášt je to už horší.

Nový příspěvek

P1020257.JPG

Nový příspěvek

Snímek 136.jpg

Zlaté šaty nebo bílé?Tuto otázku si musela dát princezna Milena v pohádce Třetí princ.nakonec prince Jaromíra ze Země Lva přelstila a šaty skombinovala,aby zbyla látka  na druhé šaty i pro její sestru.

Nový příspěvek

Snímek 140.jpg

Nový příspěvek

Snímek 115.jpg

Ještě jedny šaty z této ponuré pohádky,jsem dlouho chtěla ušít.Ale až když jsem sehnala malé,bílé kytičky a dostala látku od Megary pustila jsem se do díla.

Nový příspěvek

Snímek 110.jpg

Šaty z pohádky Panna a netvor,byly pro mě oříškem,díky tomu,že jsem poprvé skusila ušít takový límec.navíc mi dost časo zabralo našítí mnoha korálků.

Nový příspěvek

Vanda 132.jpg

Naopak hudební pohádku Zlatovláska,která  svého času z obrazovek zmizela  mám dodnes moc ráda,přiznávám,že hlavně díky Jiříkovi,kterého hrál Petr Štěpánek a taky hezkým písničkám.

Nový příspěvek

Snímek 085.jpg

Pohádka Princ Bajaja sice nepatřila v dětsví k příliš oblíbeným,protože jsem se v kině vždycky docela bála,peřsto jsem jí zhlédla několikrát..Podnětem k jejich ušití bylo nejen  téma měsíce,ale i skvělá výstava ,,Jak se oblékají pohádky,,kde tyto šaty byly mezi vystavovanýmy exponáty.

Nový příspěvek

Vanda 186.jpg

Když jsem dostala  od své známé švadlenky zbytky látek,hned mě zaujala tato růžová,vyšívaná malinkými kvítky.Prostě to pravé ořechové,abych skusila šaty,které nosila princezna Růženka v pohádce..Jak se budí princezny,,.

Nový příspěvek

Vanda 159.jpg

Je to už pár let,co jsem viděla  hezký film od Daniely Steel jmenuje se PRSTEN.Moc mě v něm zaujalé dobové
modely a hlavně šaty, které měla hlavní hrdinka ARIANNA na svém prvním plese.A tak ted´když mám tonnerky,přišel pokus o tento model na řadu.Jen jsem je oblékla panence,která se Arianně vůbec nepodobá,ale podle mého názoru jí sluší bílá barva taky..

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.