PANENKY

Něco málo o mě

Ahoj jmenuju se Ivana,bydlím u Karlových Varů a tyto stránky věnuju všem svým zálibám.

Od dětství jsem ráda šila oblečky na panenky,jinak mě žádné ruční práce nezajímaly.

Všechno se změnilo po narození první dcery,zejména když si začala hrát s panenkami typu Barbie.

Tehdy už nebyl problém tuto panenku pořídit i u nás.Stačilo obejít pár hračkáren a vybrat podle toho ,která se nám líbila v našem případě i podle obsahu peněženky.Začala jsem šít pro její barbie oblečky už na stroji.Postupem času mě začalo bavit  i křížkové vyšívání.                                                          

Ovšem největší zlom v tvoření na panenky pro mě osobně představovalo letošní jaro.To jsem náhodou, při hledání inspirace přišla na stránky Eriky H. www.erica.cz A u ní jsem objevila panenky z dílny pana Tonnera.Po pravdě jsem užasla,že se něco tak krásného vyrábí,jedna z prvních tonnerek, co jsem viděla,byla popelka ve světlemodrých plesových šatech. 

http://www.tonnerdoll.com/2006Images/TONNER%202006/2006FHImages/Cinderella/CA2.jpg

Z této panenky, jsem ten den nemohla dlouho usnout a umínila si,že o nich musím zjistit víc.Erice jsem napsala a byla jsem moc ráda ,když mi odpověděla skoro hned.Do té doby jsem totiž nikoho s podobným zájmem ,ve svém okolí neznala.Z různých odkazů na Eričiných stránkách jsem zjistila kolik lidí se šitím na panenky zabývá a že jsou to osoby nadmíru šikovné a s báječnými nápady.

A asi po měsíci mi Erika nabídla pomoc při koupi mojí vlastní tonnerky,vybrala jsem si Tyler byla i oblečená za velmi přijatelnou cenu.Když mi od Eriky přišla měla jsem velikou radost a říkala jsem si jedna bude stačit.Ale je tolik typů,že se prostě nedá odolat.A tak dnes po půl roce mám tonnerek celkem sedm.Jako poslední, přibyla právě už zminovaná popelka.Jen je jednodušeji oblečená,ovšem taky moc krásná.

http://www.tonnerdoll.com/2007Images/TONNER%202007/2007FH/cinderella/basiccinderella.jpg

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.