PANENKY

Novinky

Nový příspěvek

P1020297.JPG

K letošním vánocům jsem díky Marmarkám mohla objednat pro plochonohé panenky tři páry botiček z novéTonner kolekce.

Nový příspěvek

Snímek 188.jpg

ještě jedny šaty v barvě vody.

Nový příspěvek

Snímek 195.jpg

Protože jsou pro mě parukové panenky poměrně drahé,nechala jsem si koupit ve slevě alespon´panenku Jac vacation.Tu jsem na radu panenkářek ostříhala úplně nakrátko a koupila jí paruku Lexy.

Nový příspěvek

Snímek 189.jpg

Nový příspěvek

Snímek 182.jpg

Svatava / megara / mi poslala  krásnou krajku a rozhodla jsem se,že ji využiju v kombinaci s růžovou látkou.Střih na šaty,jsem si vyrobila sama a ještě jsou na něm potřeba udělat úpravy.

Nový příspěvek

Snímek 183.jpg

Nový příspěvek

Zuzanka 043.jpg

Protože je GINA
dáma z velkého světa,docela dobře se pro ni hodí šaty z modro stříbrné látky,ke terým se hezky vyjímají stříbrné šperky..Původní modýlek jsem po návštěvě místních trhů,ještě doplnila o kožešinový šál,vyrobený opět z utěrky na auto.Je pouze obšitá stužkou stejné barvy,aby se netřepila.

Nový příspěvek

Snímek 021.jpg

Nový příspěvek

Snímek 011.jpg

Pro  novou panenku Ginu,jsem podle originálu                                                                                  ušila body,není samozřejmě tak dokonalé jako to od pana Tonnera.http://www.tonnerdoll.com/2008TonnerSite/2008Images/2008%20Fall-Holiday/DeeAnnaDenton/basicred.jpg

Nový příspěvek

Snímek.jpg

Protože se na panenku AM šije velmi dobře ,troufla jsem si pustit se do kostýmku u kterého je kabátek vypasovaný tím,že je sešitý z několika dílů.Naopak sukně k němu je  rovná a jednoduchá.

1  
2  
3  
..  
10  
11  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.