PANENKY

panenky Tonner

Nový příspěvek

P1040518a.jpg

INKA
Další panenka s obličejem Popelky je ta po které jsem od začátku toužila opravdu nejvíc,Sen mi splnila Hanka-Capricornix.Je sice zakoupená jen tak bez oblečku.O ten se může ostatně podělit s rezavou panenkou Libby.

Nový příspěvek

P1040567.JPG

Euphemie ,,zlá sestra,,Popelky se mi zpočátku vůbec nezamlouvala,připadala mi smutná,jenže pak se objevila náramně pěkně vyfocená a všechno se změnilo.Tak ji mám už pár měsíců doma a jmenuje se BELLA

Nový příspěvek

P1040423.JPG

Ještě před Popelkou mi jako vánoční dárek přišla také jen tak - pouze ve  zlatých lodičkách
SORRAINEzaujala mě pro jiný účes a výrazný make-up.také je to první panenka,která má původní jméno Glinda.

Nový příspěvek

P1040564.JPG

SYDNEY
Po delší pauze přidávám panenky získané v roce 2011.První z nich je Sydney Central park.Od začátku se mi líbil více její obleček a tak jsem ji ani příliš nesháněla,ale pak se dala koupit za cenu nižší než byla ta prvotní a to rozhodlo.

Nový příspěvek

Snímek 266.jpg

Dlouho se mi zamlouvala panenka Jane platinum,která je ale tradičně pro mě drahá.Nedávno jsem tedy objevila jinou Jane,kterou si můžu dovolit a dokonce se mi při porovnávání obou panenek zalíbila víc.To proto,že panenek s vlasy sčesanými do ohonu pár už mám.Takže ANNA se u nás zabydlela díky Denise už před měsícem.Na přivítanou kromě jiných oblečků dostala pruhovanou košili.

Nový příspěvek

Snímek 238.jpg

Delší dobu kdy jsem byla s nákupem panenek ukázněná,přerušilo až zhlédnutí nové kolekce.Z ní mě nejvíc zaujala Cami blonde.Má tvář Popelky a tělo jako Antoinette,více pohyblivé.Panenku jsem si tedy nechala předobjednat.Nakonec ale po delším posuzování obrázků,jsem změnila názor a nechala si koupit Cami redhead -MARIKU to i proto,že jsem vždycky pokukovala po hnědovlasé basic popelce,ale ta je díky vysoké ceně nedostižná.Troufám si ale říct,,že Cami přestože je trochu pobledlá je ještě krásnější.

Nový příspěvek

Snímek 016.jpg

Panenku Angelina Aqua - KATRIN jsme zakoupili nahatou ,ale než jsem se nejvíc díky pracovnímu vytížení dostala k jejímu  přidání na stránky,dostala i originální šaty.Protože uznejte tak krásná panenka si je zaslouží.

Nový příspěvek

Snímek 162.jpg

 Loni v listopadu se mi u prodejce panenek Cherished friends,podařila koupit za velmi dobrou cenu Elizabeth Swan a tak jsem i letos nakukovala a opět mi jedna padla do oka.Následovalo poptávání u ochotných lidiček,kteří nezklamali. .Proto vám ted´mohu představit Joan Crawford in make-up.Trochu mi připomíná moderátorku právě skončené Československé Superstar ,takže dostala jméno ADÉLA

Nový příspěvek

Snímek 072.jpg

Pokud se říká,že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky,tak mě se to povedlo s panenkou Just Divine Sydney.Když se totiž objevila v aukci,tentokrát v oblečku po kterém jsem pokukovala od začátku co znám tonnerky,dlouho jsem neváhala a opět poprosila o její získání Veroniku-Arwen.
Podařilo se a tak mám velkou radost.Původní panenka  KLÁRA odcestovala k nové majitelce a já doufám,že jí přinese stejné potěšení jako mě..Tahle její nástupkyně se jmenuje JANA.

Nový příspěvek

Snímek 078.jpg

1  
2  
3  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.