PANENKY

Téma měsíce

Téma měsíce,které vymyslela Erika a její kamarádky, mi připadá jako velmi dobrý nápad.

Kolikrát se mi totiž stalo,když jsem měla chut´ něco tvořit,že jsem si to pořádně nepromyslela a tomu pak odpovídal výsledek.Takhle si vše připravím a pak se pouštím do díla.

1. téma měsíce spatřilo světlo světa v červnu 2006 a bylo to téma šaty do divadla,já se témata snažím postupně doplnit,protože jsem se přidala o dost později.

 

 

 

Nový příspěvek

Snímek 338.jpg

Téma měsíce - Prosinec 2010 - ZLATÁ nebo STŘÍBRNÁ barva

Při svém tvoření oblečků pro panenky,nejraději používám pleteninu.Vyjímkou nejsou ani tyto dvoje šaty.První pro panenku,která vypadá dospěleji mají jednodušší střih a holá ramena.Se šaty pro dívčí  Jessicu,jsem si vyhrála o něco víc.Zadní díl jsem udělala trochu odvážnější.

Nový příspěvek

Snímek 340.jpg

Nový příspěvek

Snímek 273.jpg

Nakonec mi to nedalo a jedny šaty jsem hollywoodské krásce přece jen ušila.Totiž pardon ona si je pořídila na už zminovaném nákupu.Jsou vyrobené podle originálu od firmy Tonner.Tady se na ně můžete podívat

http://www.tonnerdoll.com/TylerWentworthArchive/Archive_2003/ReveriePressjpg.jpg

Nový příspěvek

Snímek 271.jpg

Téma měsíce - Listopad 2010 - Hollywood diva

Původně jsem chtěla pro Hollywood divu spáchat šaty,ale  pohled ven,kde panovala inverze jak vyšitá ,mě přiměl sáhnout po zásobách přivezených z podzimního  srazíku a tak vznikly úpletové šaty s rolákem a pršiplášt´.A koneckonců hollywodské hvězdy chodí přece taky nakupovat.

Nový příspěvek

Snímek 290.jpg

Téma měsíce - Srpen 2010 - Tenistka
Věděla jsem dopředu,že téma tenistka bude patřit mezi ty do kterých se pustím s chutí.Správná nálada na šití mě chytla při nálezu dvou raket určených pro panenky Barbie.Takže dvě rakety,dvoje tenisky a proč tedy ne dvě panenky Marley?Pro které jsem ještě žádné téma nedělala.

Nový příspěvek

Snímek 278.jpg

Téma měsíce - Červen 2010 - džínová kolekce

Džínovina je látka,která se určitě najde v dostatečném množství v každé domácnosti.Nejinak je tomu i u mě a tak jsem ráda,že došlo v tématech i na ni.Ušila jsem pro Jessicu sportovní kabátek s falešnými kapsami.Kalhoty má k němu klasické úzké.Na přepásání kabátku jsem použila kroucenou barevnou šnůrku,který jsme se v dětství nadělali spousty.

Nový příspěvek

Snímek 174.jpg

Téma měsíce - Leden 2010 - lyžařka

Tento miniserál fotek přidávám do téma měsíce prostě proto,že se mi fotky docela líbí .Na kombinézu jsem použila šustákovinu z nalezeného deštníku. Už jsem z ní jednou šila krátký zateplený kabátek pro Esmé.Lyže a hůlky mi vyrobil přítel.Já je jen dozdobila.Hůlky na svítivo jsem potáhla rozstřiženým brčkem ,lyže polepila černou izolepou a popsala fixem .Ještě musím opět poděkovat za černé boty ,původně patří Kenovi od Barbie,které mi byly poslány
a už se mi nekolikrát velmi hodily.

Nový příspěvek

Snímek 176.jpg

Nový příspěvek

Snímek 178.jpg

Nový příspěvek

Snímek 130.jpg

Téma měsíce - Prosinec 2009 - babička

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.